دوشنبه 01/08/96 17:09
 
 
 
تاریخ: 1396/02/31 نظرات: 0 نظر نمایش: 213 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
تبيين مطلوب عملكرد سازمان توسط روابط عمومي

تبيين مطلوب عملكرد سازمان توسط روابط عمومي

مديرعامل سازمان اموال تمليكي :
تبيين مطلوب عملكرد سازمان توسط روابط عمومي
مديرعامل سازمان اموال تمليكي به مناسبت هفته روابط عمومي با كاركنان روابط عمومي سازمان ديدار و از تلاش هاي آنان قدرداني نمود .
به گزارش روابط عمومي سازمان اموال تمليكي ، امين دليري در ديدار با كاركنان روابط عمومي سازمان از عملكرد آنان در تبيين ماموريت ها و عملكرد سازمان ، قدرداني نمود .
مديرعامل سازمان اموال تمليكي با اشاره به معرفي هرچه مطلوبتر سازمان در حوزه هاي مختلف افزود : روابط عمومي سازمان طي سال گذشته در ارتباط موثر با حوزه رسانه و ساير خدمت گيرندگان ، عملكرد مطلوبي را داشته و امروز سازمان ، شناخته شده تر از قبل در حوزه هاي عملكردي خود ، فعاليت مي نمايد و خاطر نشان نمود : مسئوليت پذيري ، تعامل موثر با سازمانهاي مرتبط ، كار گروهي و تعامل دو سويه با اصحاب رسانه و خدمت گيرندگان از جمله موفقيتهاي قابل تقدير روابط عمومي سازمان اموال تمليكي است .
وي با اشاره به برگزاري انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا نيز گفت : همانگونه كه مقام معظم رهبري ( مدظله العالي ) فرمودند مشاركت خوب مردم در انتخابات نشانه انسجام ملي و اسلامي در كشور عزيزمان ايران  است و مردم يك بار ديگر به جهانيان نشان دادند كه به نظام اسلامي و كشورشان معتقد و علاقه مندند و اين حضور پر شور مردم جاي تبريك و شكرگزاري دارد .

کد: 1001
گروه: اخبار سازمان
 
تصاویر مرتبط
  • تبيين مطلوب عملكرد سازمان توسط روابط عمومي
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت